Pour Féliciter 2018

DSC_0099_Fotor

S přeskokem z jednoho do druhého roku si dovolíme jen krátkou rekapitulaci toho, co se v roce 2017 v nadačním fondu událo, a vyslovení toho, co se udá v roce 2018. 

Ve školním roce 2017/2018 jsme otevřeli hudebně vzdělávací programy pro I. stupeň ZŠ, program Jaké je to hrát v kapele?  jsme upravili pro ty nejmenší do podoby Seznámení s hudebním nástrojem. Díky spolupráci a finanční podpoře Svazu autorů a Interpretů můžeme v roce 2018 navázat s programem pro II. stupeň ZŠ. Poprvé nepojede celá třída k nám, ale my pojedeme za ní.
Uspořádali jsme první hudební workshop pro veřejnost, pro děti. Poslední listopadovou sobotu jsme tak mohli strávit s 12ti dětmi na jednom hudebním sále. To nás motivovalo natolik, že jsme si pro rok 2018 připravili nejen další workshopy pro děti, ale i pro veřejnost věkově starší, a to hned 03/02 a 17/02.
Pracujeme na tom, aby se o nás vědělo. Navázali jsme mediální partnerství s portálem zakulturou.cz a zakatedrou.cz, jsme na sociálních sítích, účastnili jsme se neziskové akce Harfandění i narozenin hudebnin Music City v Praze.
Už 04/01 končí dotazování učitelů HV na ZŠ, které souvisí s přípravou metodických postupů výuky hudební výchovy. Rádi bychom v roce 2018 dali prostor širší veřejnosti, aby se k tématu mohla vyjádřit a metodickým postupům dát první podobu.

 

Děkujeme!
Nespočet příjemných a obohacujících hudebních zážitků vám přeje tým nadačního fondu The Music FunDation.