Lidé TMF

 

Jindřich Střelka


Je zakladatelem nadačního fondu The Music FunDation.

 

Anna Nováková


Věnuje se produkci aktivit The Music FunDation, je kontaktní osobou.

 

Spolupracujeme se zkušenými muzikanty, kteří jsou schopni předat své nadšení pro hudební tvorbu dospělým i mladším dětem a inspirovat je k vlastnímu rozvoji. Tito lidé jsou aktivními muzikanty, sledují aktuální trendy a zajímají se o různé formy hudebního vzdělávání.

 

Jan Rýznar


Je lektorem hudebně vzdělávacích programů pro veřejnost a I. stupeň ZŠ. Po absolvování konzervatoře (2004) se nepřetržitě věnuje muzice a její výuce. Je aktivním muzikantem (saxofon) a učitelem ZUŠ, aktuálně působí v dětském projektu hudebního souboru Divadélka Kůzle a kapelách Nine orchestra a Crossband.

 

17492572_1851726288415252_2507794294399032112_o

 

Martina Mihulková


Je lektorkou hudebně vzdělávacích programů pro veřejnost – děti. Aktivně hraje na příčnou flétnu a pikolu, studovala na pražské konzervatoři a londýnské Guilhall School of Music and Drama. Hostovala v řadě českých i zahraničních orchestrů, můžeme zmínit např. soudobě zaměřený Orchestr Berg, Adramus Orchestra v Británii, jako sólistka potom hrála s World Harmony Orchestra v Londýně, s tímto souborem se účastnila projektů v oblasti sociální intervence, včetně hudebního workshopu v imigračním kempu ve Francii.
V současné době učí na ZUŠ, vede soukromé lekce a aktivně se věnuje improvizaci. Jak sama říká: „Své žáky vedu především k osvojení spolehlivé techniky hry a k tomu, aby byli brzy schopni zamuzicírovat si s ostatními a tvořivě se vyjádřit prostřednictvím svého nástroje.“

 

já promo